Myvegan Perlivá proteinová voda vhodná pro vegany – Berry mix

449 

Myvegan Perlivá proteinová voda vhodná pro vegany – Berry mixMyvegan Myvegan Perlivá proteinová voda vhodná pro vegany – Berry mix 449 Kč

Popis produktu

Naše perlivá proteinová voda vhodná pro vegany je průlomový výrobek a představuje osvěžující alternativu ke klasickým proteinovým šejkům. Pomocí nejnovějších inovativních technologií, které jsme využili při vývoji našeho výrobku Clear Vegan Protein, jsme vytvořili rostlinnou perlivou vodu s přídavkem ovocné šťávy sycenou oxidem uhličitým, která neobsahuje žádná umělá aromata a barviva a byla obohacena o přínosné vitamíny skupiny B včetně kyseliny pantothenové (B5) na podporu mentální činnosti,1 a thiaminu (B1) pro normální funkci vašeho srdce.2 A pokud by vám to nestačilo, naše vysoce praktická veganská perlivá proteinová voda je dodávána v 330ml plechovce, která je 100% recyklovatelná.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Konzumujte podle potřeby jako nápoj s vysokým obsahem bílkovin. DŮLEŽITÉ: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Tento výrobek je určen k doplnění aktivního životního stylu a vyvážené stravy. S vysokým obsahem kofeinu (25mg/100ml). Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Další vlastnosti: Výrobce Myvegan. Vlastnost Berry mix. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF551478252 Kategorie: ,
Výrobce:Myvegan

Související produkty