Myvegan Clear Vegan Diet – 20servings – Citrón a Limetka

867 

Myvegan Clear Vegan Diet – 20servings – Citrón a LimetkaMyvegan Myvegan Clear Vegan Diet – 20servings – Citrón a Limetka 867.40 Kč

Popis produktu

Náš Clear Vegan Diet je ovocný proteinový prášek, který je plný účinných látek vybraných speciálně tak, aby vám pomohly zhubnout. Tato lehká a chutná ovocná alternativa k běžným proteinovým koktejlům vám dodá 10 g rozpustného hydrolyzovaného hrachového proteinového izolátu v každé porci. Clear Vegan Diet zároveň představuje skvělý způsob, jak podpořit růst a udržení svalového hmoty. 1 Kromě toho skvěle chutná. Na výběr máte ze tři výborných příchutí: citrón a limetka, červený pomeranč a jahoda. Věděli jste, že protein může být tak dobrý?

Přidejte 1 1/2 odměrky (17g) do 400ml ledové vody a důkladně protřepejte, dokud se prášek nerozpustí. Počkejte 2 minuty, dokud se neusadí pěna. Poté je nápoj připravený ke konzumaci. I.DŮLEŽITÉ: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Tento výrobek je určen k doplnění aktivního životního stylu a pestré, vyvážené stravy. Vhodné pro vegetariány a vegany. †Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.

Další vlastnosti: Výrobce Myvegan. Vlastnost Citrón a Limetka. Velikost 20. . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF526572159 Kategorie: ,
Výrobce:Myvegan

Související produkty