MyProtein Šestivrstvá proteinová tyčinka – 12 x 60g – Speculoos

999 

MyProtein Šestivrstvá proteinová tyčinka – 12 x 60g – SpeculoosMyProtein MyProtein Šestivrstvá proteinová tyčinka – 12 x 60g – Speculoos 999 Kč

Popis produktu

Layered Bar je naše zatím nejlahodnější proteinová tyčinka. Byla vytvořená jako chutná svačinka, kterou si můžete bez obav dopřát a zároveň tím podpořit své kondiční cíle. Jste nadšenci do vrstvených tyčinek, nebo jsou pro vás naše svačinky úplnou novinkou? Máme pro vás na vyzkoušení čtyři zcela nové příchuti: vanilkový narozeninový dort, čokoládové a arašídové preclíky, rozdrobené sušenky a karamel se třemi druhy čokolády. Co je tyčinka Layered Protein Bar? Naše Layered Protein Bar má šest neodolatelných vrstev různých chutí a textur, které vám dodají dávku bílkovin, sacharidů a vlákniny, a to vše ve skvěle chutnající a praktické tyčince. Tyto pochoutky, na které se sbíhají sliny v ústech, obsahují 20 g proteinu a představují ideální způsob, jak provést aktualizaci zdravých svačinek.

NAVRHOVANÉ POUŽITÍ: Konzumujte podle potřeby jako svačinu s vysokým obsahem bílkovin.DŮLEŽITÉ: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Tento výrobek je určen k doplnění aktivního životního stylu a pestré, vyvážené stravy. Nevhodné pro vegetariány. UPOZORNĚNÍ: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Další vlastnosti: Výrobce MyProtein. Vlastnost Speculoos. Velikost 12 x 60. . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF543809628 Kategorie: ,
Výrobce:MyProtein

Související produkty