MyProtein Impact Whey Protein – Edice Jelly Belly® – 40servings – Buttered Popcorn

1 699 

MyProtein Impact Whey Protein – Edice Jelly Belly® – 40servings – Buttered PopcornMyProtein MyProtein Impact Whey Protein – Edice Jelly Belly® – 40servings – Buttered Popcorn 1699 Kč

Popis produktu

Spojili jsme se s nadšenci do želatinových bonbónů a mistry ve vytváření autentických příchutí Jelly Belly a přinášíme vám Impact Whey Protein ve třech jedinečných variacích. Společnost Jelly Belly neustále přichází s inovacemi příchutí a my jsme nadšeni, že některé z jejích nejchutnějších a nejlahodnějších krémových příchutí, včetně máslového popcornu, opečeného marshmallow a jahodového cheesecaku, ožívají v naší syrovátce Impact Whey. Ideální protein na každý den, který se může pochlubit 18 g vysoce kvalitních bílkovin a přírodními aminokyselinami, a pomůže vašemu tělu dodat energii prostřednictvím správných živin na podporu udržení a růstu svalové hmoty1. ​ Ať chodíte poctivě do posilovny nebo jen máte rušný život a aktivní životní styl, náš Impact Whey je ideální zdroj bílkovin na každý den, díky kterým se budete cítit ve vrcholné kondici.  

Přidejte 1 odměrku (27g) do 300–400ml vody nebo mléka a vypijte 30 minut před nebo po cvičení. DŮLEŽITÉ: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Tento výrobek je určen k doplnění aktivního životního stylu a pestré, vyvážené stravy. Vhodné pro vegetariány. Použito v licenci poskytnuté společností Jelly Belly Candy Company. ®,TM,© 2022 Jelly Belly Candy Company, Fairfield, CA 94533 USA.

Další vlastnosti: Výrobce MyProtein. Vlastnost Buttered Popcorn. Velikost 40. . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF553485176 Kategorie: ,
Výrobce:MyProtein

Související produkty