MyProtein Clear Whey Isolate – 20servings – Vodní meloun

1 099 

MyProtein Clear Whey Isolate – 20servings – Vodní melounMyProtein MyProtein Clear Whey Isolate – 20servings – Vodní meloun 1099 Kč

Popis produktu

Clear Whey Isolate není jen další proteinový koktejl. Vzali jsme vysoce kvalitní hydrolyzovaný syrovátkový izolát a vytvořili lehkou a osvěžující alternativu, která je více šťáva než mléčný proteinový koktejl. A navíc také skvěle chutná, což si můžete vyzkoušet na pěti šťavnatých příchutích – Hořký citron, Pomeranč & Mango, Broskvový čaj, Mojito a Rainbow Candy, S certifikací Informed Choice Informed Choice je celosvětovým standardem v oblasti kontroly kvality sportovní výživy. Informed Choice pomáhá prostřednictvím monitorování maloobchodního prodeje a programu ověřování doplňků snižovat již tak nízké riziko, že doplňky jsou kontaminovány nečistotami a zakázanými látkami. Díky certifikaci Informed Choice si můžete být jisti, že náš Clear Whey Isolate je vyroben v souladu s nejvyššími standardy.

Doporučujeme smíchat 1 odměrku s 300-400 ml studené vody. Po promíchání počkejte zhruba 15 sekund, aby se pěna mohla usadit a sledujte, jak se směs mění na osvěžující, průzračný proteinový nápoj.DŮLEŽITÉ INFORMACE: Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Produkt je určen jako doplněk aktivního životního stylu a vyvážené stravy. Vhodné pro vegetariány.

Další vlastnosti: Výrobce MyProtein. Vlastnost Vodní meloun. Velikost 20. . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF504931198 Kategorie: ,
Výrobce:MyProtein

Související produkty